Hakkımızda

Şirketimiz 2000 yılında INTERSET markası ile Bursa tesislerinde tek kullanımlık ameliyat örtü ve önlük üretimine başlamıştır.Türkiye de ilklerinden biri olan firma INTERSET markasını yurt içinde oturtup üretiminin ikinci yılında ürünlerin ihracını da gerçekleştirmiştir.Şu anda 28 ülkede INTERSET markası ile bilinen firmamız 2008 yılında Polymer teknolojisini kullanarak yara bakım ürünleri konusunda üretim çalışmalarına başlamıştır.Şirket 2010 yılında AGNIGEL markası ile Türkiye'nin ilk hidrogel yanık ve yara örtüsünü üretmiş belgelendirmiş ve aynı yıl içinde gerek yurt içi gerekse yurt dışı satışlarına başlamıştır.

VİZYONUMUZ

Kendi tesislerinde üretim yapan, kurumsallaşmasını üst seviyelere çıkarmış, yurt içi ve yurt dışı pazarda güvenilir bir marka yaratmış, saygın bir kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ

İnsan sağlığı öneminin ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, tüm kullanıcılara konforlu ve hijyenik ürünler sunan, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek müşteri ihtiyaç ve sorunlarına akılcı çözümler üretebilen dinamik bir kurum olmaktır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sağlık sektöründe hizmet veren bir kurum olmanın gerektirdiği tüm sorumlulukların bilincinde, teknolojik gelişmeleri takip eden, toplam kalitede sürekli gelişmeyi ve iyileştirmeyi ilke edinmek. Kalite yönetim sisteminin gerekliliklerini karşılayıp etkin şekilde işletilmesini sağlayan, insana ve doğaya karşı sorumluluklarını bilen, yurt içinde ve yurt dışında daima örnek gösterilecek saygın bir kurum olmak. Yönetici kadrosu ve tüm çalışanlarıyla müşteri memnuniyetinin artması ile rekabet gücümüzün artacağı bilinciyle sektör gelişimine katkı sağlamak ve standartlarını iyileştirmek Hatasız süreç işleyişine ulaşmak. Kalite hedeflerini sürekli iyileştirmek. Çalışanların ortamı ve koşullarıyla çalışanlarımızın firma amaç ve hedefleriyle kişisel gelişimleri doğrultusunda sürekli eğitimini sağlamak. iç ve dış müşteri memnuniyetini her geçen yıl arttırmak. Hedeflenen üretim miktarlarına ulaşmak ve yükselmek. Müşteri, üretici, tedarikçi ve çalışanlarımızın ve toplumun ürünlerimiz ve faaliyetlerimizle ilgili ihtiyaç ve beklentilerini saptamak ve ölçmek. Çevreye duyarlı ve yasal düzenlemelere uygun üretim yaparak toplumun ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve yaptığımız her işe yeni değerler eklemek kalite politikamızdır.